Lightning porazili Rangers ve čtvrtém domácím zápase

Tampa Bay Lightning se oficiálně probojovali zpět do finále Východní konference. Lightning převzali kontrolu nad hrou v úvodních minutách díky gólu Pata Maroona a ve čtvrtém zápase nikdy nezůstali po výhře 4:1 nad New York Rangers.

Hokejové Dresy Česká New York nezahrálo v úterý večer nijak zvlášť dobře od žádného hráče, ačkoli fanoušci kritizovali Artemiho Panarina. Na konci třetí třetiny sice dal gól při přesilovce, ale bylo to příliš málo, příliš pozdě.

Kučerov v Dres Tampa Bay Lightning vzal uprostřed ledu přihrávku od Ondřeje Palata a nabruslil na brankáře Igora Shesterkina, aby zajistil dvojnásobnému obhájci titulu Stanley Cup dvoubrankový náskok těsně nad 13 minut ve druhé třetině.

Hokejové Dresy Česká New York zoufale toužilo po návratu ve třetí třetině, ale podařilo se mu skórovat pouze od Artemiho Panarina během přesilové hry Rangers. Nakonec prázdná branka zvýšila vedení Tampy na čtyři.

Under je 9-3-1 v posledních 13 zápasech Rangers v play off jako smolař a v osmi z posledních 10 zápasů jako smolař na silnici. Pro Lightning, under inkasoval sedm z posledních osmi celkově a čtyři z posledních pěti jako favorit.

Palat v Hokejové Dresy Česká je vynikajícím tvůrcem hry v týmu plném některých nejlepších přihrávajících hráčů, ale jeho přihrávka na dlouhou vzdálenost na Kučerova připravila Tampu druhý gól v zápase a ve 4. hře pohřbila New York pro všechny záměry a účely. .

Finále Východní konference je nyní nerozhodné 2:2, protože se série přesouvá zpět do New Yorku na čtvrteční klíčový 5. zápas.